video player in page

Pasaulinis žaidimo „Counter Strike: Global Offensive“ finalas (2015)

Pasaulinis žaidimo „Counter Strike: Global Offensive“ finalas (2015)
HDTVRip
Pamatė
1 096
Birželio pabaigoje Lietuvos kompiuterinių žaidimų gerbėjams padovanojęs galimybę stebėti vieną svarbiausių elektroninio sporto pasaulio turnyrų „Intel Extreme Masters“, „Forum Cinemas“ pristato dar vieną išskirtinį šio sporto įvykį. 

Jau rugpjūčio 23 dieną „Forum Cinemas VINGIS“ kino teatre bus galima tiesiogiai stebėti vieno populiariausių kompiuterinių žaidimų pasaulyje „Counter Strike: Global Offensive“ pasaulio finalą iš Kelno. Iš viso pasaulio į šio Vokietijos miesto areną „Lanxess“ susirinkę „Counter Strike“ žaidėjai susirungs dėl nugalėtojų titulo. 

Specialiame „Forum Cinemas“ seanse „Vingyje“ bus galima pamatyti ne tik aštuonių geriausių pasaulyje „Counter Strike“ komandų finalinį mūšį, bet ir tarpinius finalus, kuriuose minėtos aštuonios komandos iškovojo teisę susirungti šiame prestižiniame renginyje. Dideliuose ekranuose bus galima stebėti atrankinių varžybų ištraukas, o didysis finalas iš Kelno „Lanxness“ arenos bus transliuojamas tiesiogiai. 

Nepraleiskite progos pamatyti, kaip „Counter Strike: Global Offensive“ žaidžia didžiausi šio žaidimo meistrai pasaulyje. Išskirtinė transliacija – rugpjūčio 23 dieną „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre. 
Nematote video isiungite adblock plus plugina
1 Grotuvas 2 Grotuvas
Serijos
Serija 1
Serija 1
Serija 2
Serija 2
Žiūrėti seriala Pasaulinis žaidimo „Counter Strike: Global Offensive“ finalas (2015) online.
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
pixel code