video player in page

Tvin Pykso miestelis (3 Sezonas) / Twin Peaks (Season 3) (2017)

Tvin Pyksas (angl. Twin Peaks) – amerikiečių draminės mistikos televizijos serialas, laimėjęs tris Auksinio gaublio statulėles ir kitus apdovanojimus.

Serialo bendraautoriai yra režisierius David Lynch ir scenaristas Mark Frost, tačiau atskiras serijas („epizodus“) rašė ne vienas scenaristas ir režisavo visas būrys režisierių. Jungtinėse Valstijose serialas pradėtas transliuoti 1990 m. balandžio 8 d., paskutinė serija parodyta 1991 m. birželio 10 d. Iš viso buvo sukurti du sezonai – 30 serijų (8 – pirmajame sezone ir 22 – antrajame).

Originalo kalba serialo dalys (serijos) vadinamos epizodais, o pirmasis serialo epizodas vadinamas „pilotiniu“ (t. y. bandomuoju, nes nuo jo įvertinimo televizijos kompanijoje priklausė serialo likimas). Dėl to esama paniavos dėl epizodų skaičiaus, nes vieni pilotinį epizodą laiko pirmuoju, o kiti – „nuliniu“.

Po serialo premjeros televizijos kompanijos reikalavimu buvo sukurta alternatyvi pilotinio epizodo pabaiga (neatitinkanti serialo siužeto), ir šis kūrinys buvo išleistas ir platinamas Europoje kaip savarankiškas filmas. Taip televizijos kompanija siekė sau kompensuoti serialo kūrimo išlaidas. Ši alternatyvi pilotinio epizodo versija vadinama europine arba tarptautine pilotinio epizodo versija.

Pagrindinė serialo siužeto linija yra pasakojimas apie moksleivės Lauros Palmer (vaid. Sheryl Lee) nužudymo tyrimą nuošaliame ir savitame Tvin Pykso miestelyje. Tyrimui vadovauja savitas specialusis FTB agentas Dale'as Cooperis (vaid. Kyle MacLachlan).

Serialas Twin Peaks iškart tapo kultiniu ir žaibiškai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Jo pėdomis sekė tokie serialai kaip X failai, American Gothic, Indiana ir kt.

David Lynch taip pat sukūrė filmą-priešistorę, pavadintą Twin Peaks: Fire Walk With Me.

2014 m. spalio 6 d. serialo kūrėjas D. Lynch pranešė, kad 2016 m. pasirodys trečiasis serialo sezonas. Iš viso bus sukurta 18 naujų serijų.
Nematote video isiungite adblock plus plugina
1 Grotuvas 2 Grotuvas
Serijos
Serija 1
Serija 1
Serija 2
Serija 2
Serija 3
Serija 3
Serija 4
Serija 4
Serija 5
Serija 6
Serija 6
Serija 7
Serija 8
Serija 9
Serija 10
Serija 11
Serija 12
Serija 13
Serija 14
Serija 15
Serija 16
Žiūrėti seriala Tvin Pykso miestelis (3 Sezonas) / Twin Peaks (Season 3) (2017) online.
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
pixel code