video player in page

Polaroidas / Polaroid (2017)

Polaroidas / Polaroid (2017)
DVDRip
Pamatė
4 891
Vidurinės mokyklos moksleivė Bird Fisher, dirbanti antikvarinių daiktų krautuvėje, yra aistinga fotografijos gerbėja, svajojanti tapti profesionalė fotografe. Vieną dieną merginai itin pasiseka – tarp apdulkėjusių senienų jį randa senutėlę „Polaroid“ kamera. Tačiau Birdės džiaugsmą netrukus pakeičia siaubą.

Į rankas paėmusi seną kamerą, ji iš pradžių nė nenumano, kad savyje ji slepia pražūtingą tamsą. Ilgainiui mergina pradeda pastebėti šiurpas keistenybes – visi jos draugai, kuriuos ji įamžino su šiuo senutėliu „Polaroidu“ netrukus pasitinka tragišką lemtį ir žūsta.

Ar tai tik sutapimas ar vintažinė „Polaroid“ kamera išties neša prakeiksmą? Ir jei taip, tai kaip jį įveikti?

Mirtį lemiančios blykstės ir šiurpi nežinia – tai naujausias filmų „Skambutis“ ir „Pagiežia“ prodiuserių darbas „Polaroid“.

Kvapą gniaužiančią siaubo istoriją parašė ir pats režisavo apdovanojimais įvertintas norvegų kino režisierius Larsas Klevbergas. Siaubo filme, kuris šiurpuliukus sukelia net patiems narsiausiems, vaidina Kathryn Prescott, Mitch Pileggi, Grace Zabriskie, Tyleris Youngas ir kiti.
Pristatymas
Žiūrėti Polaroidas / Polaroid (2017) online.
Komentarai
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
pixel code