video player in page

Elegija / Elegy (2008)

Elegija / Elegy (2008)
DVDRip
20,238
Pamatė
1 494
Deividas Kepešas (akt. Ben Kingsley) – sėkmės sulaukęs profesorius. Jis išsilavinęs (kaip profesorius galėtų toks nebūti!) ir patrauklus. Jis moka užburti ir sužavėti savo paskaitomis studentus, o ypač studentes. Ir nors jis turi ilgametę draugę Karolina (akt. Patricia Clarkson), jam tai be galo patinka. Deividas nevengia pasinaudoti savo kaip profesoriaus padėtimi ir žavesiu. O kas nepasinaudotų, kai kiekvieną rudenį auditorijoje susirenka šviežių studenčiokių būrys? Tačiau Deividas ne tik išsilavinęs ir patrauklus, jis pakankamai protingas, kad suprastų, kuo jam gresia silpnybė jaunoms moteriškos lyties studentėms. Jis kaip senas ir gudrus lapinas visą semestrą uostinėja situaciją, o jo pabaigoje, kai egzaminai pasibaigę ir pažymiai parašyti, Deividas suruošia vakarėlį savo namuose. Tarp daugybės knygų ir meno kūrinių, kuriais perpildyti jo namai, jaunos, nepatyrusios aukos lengvai pakliūva į profesoriaus letenas. Kas gali būti lengviau patyrusiam ir protingam vyrui, nei sužavėti jauną merginą. Apsavaigusios nuo jo erudicijos ir dėmesio (ir galbūt dar nuo vienos kitos taurės šampano), jos kaip plaštakės į liepsną lekia į pasimatymą su Deividu...

Šį semestrą jo paskaitose pasirodo smulkutė Konsuela (akt. Penélope Cruz). Deividas nusižiūri naują auką. Scenarijus vėl tas pats, kaip ir daugelį metų prieš tai. Sėkmės formulė ir vėl pasiteisina – profesorius tampa Konsuelos vadovu meno, muzikos ir meilės pasaulyje. Žavi kubiečių kilmės moteris praskaidrina profesoriaus dienas ir jis nepajunta, kaip jo susižavėjimas tampa aistra, o netrukus manija. Deividą ima persekioti įkyrios mintys, kad Konsuela jam neištikima, kad turi meilužį ir žinoma daug jaunesnį, daug patrauklesnį nei jis. Visada toks ramus ir savimi pasitikintis profesorius nebegali rasti sau vietos. Deividas niekaip negali nurimti, tad nusprendžia pasekti Konsuelą. Tačiau Konsuela kubietė, o jos, kaip žinia, viskam atsiduoda visu kūnu ir siela – jei myli, tai iki atminties praradimo, jei pyksta, tai svaidosi žaibais.

Meilužio įtarumas ir noras kontroliuoti kiekvieną jos žingsnį įžeidžia Konsuelą. Ji nebesijaučia laisva mylėti ir džiaugtis, ji negali pakęsti to, kad Deividas ja nepasitiki. Tik nieko nepadarysi – į meilės sodą kritusi įtarumo sėklą suveša. Užverda tikras emocijų pragaras ir situacija tampa nebevaldoma...

„Elegija“ – nuostabi ir gili drama aistrų išsiilgusiems romantikams. Pagrindinius vaidmenis atlieka puikūs, patyrę aktoriai - Ben Kingsley ir Penélope Cruz. Jie tiesiog sukurti šioms rolėms ir drama nejučiomis įsuks jus į aistrų verpetą.
Nematote video isiungite adblock plus plugina
1 Grotuvas 2 Grotuvas Pristatymas
Žiūrėti filma Elegija / Elegy (2008) online.
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
pixel code