video player in page

Kerštas / Collateral Damage (2002)

Kerštas / Collateral Damage (2002)
BDRip
64,775
Pamatė
1 654
Ką gali padaryti vyras, sužinojęs, kad nužudyti jo artimiausi žmonės: žmona ir sūnus...Bet ką. Per kelias sekundes, taip sutapus aplinkybėms ar tiesiog taip lėmus likimui, Gordonas Breweris neteko visko, kas jam buvo brangiausia.

Vieną dieną vienoje iš Los Andželo gatvių Gordonas skubėjo susitikti su žmona ir sūnumi. Šeimai atsidavęs vyras suspėjo laiku, tik jis tapo didelio sprogimo liudininku. Visa gatvė paskendo dūmų, ugnies, stiklo ir nuolaužų rūke. Sprogimą organizavo viena Kolumbijos teroristinė grupuotė, vadinama El Lobo ir vadovaujama lyderio, pravarde "Vilkas". Teroristų taikiniais turėjo tapti Kolumbijos ambasados darbuotojai ir JAV slaptųjų tarnybų agentai. Atsitiktinai žuvo du nekalti žmonės: jauna moteris ir mažas berniukas - Gordono šeima. Jie tiesiog atsidūrė netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Taip gali atsitikti bet kuriam iš mūsų. Gordonui Breweriui neliko nieko, tik tikėtis teisingumo, bet, atrodo, oficialūs pareigūnai neskubėjo imtis painios ir pavojingos bylos. Šeimą praradęs vyras pats ėmėsi keršto plano: savarankiškas tyrimas jį nuvedė į Kolumbijos džiungles, apraizgytas korumpuotų valdžios pareigūnų, karinės armijos, teroristų ir narkomafijos pinklėmis. Gordonas Breweris ryžtasis atkeršyti mafijos bosui, pravarde "Vilkas" ir netikėtai sulaukia teroristo žmonos pagalbos. Pavojingas, kruvinas ir nenuspėjamas žaidimas prasideda.
Nematote video isiungite adblock plus plugina
1 Grotuvas 2 Grotuvas Pristatymas
Žiūrėti filma Kerštas / Collateral Damage (2002) online.
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
pixel code