video player in page

Ledas / Led (2018)

Ledas / Led (2018)
DVDRip
Pamatė
7 734
Romantinė drama „Ledas“ – jautrus pasakojimas apie sunkius likimo išbandymus ir netikėtas dovanas.

Nadia (aktorė Aglaja Tarasova) nuo pat vaikystės svajojo tapti šokėja ant ledo. Ir ne bet kokia – pačia geriausia. Didžiulę svajonę turinti mergaitė savanoriškai atsisakė visų vaikiškų pramogų, bendravimo su draugais ir kiekvieną laisvą minutę praleisdavo ant ledo. Įžengusi į paauglystę, Nadia suprato, kad gimtajame Irkutske prasimušti į aukštesnį lygį daug galimybių nėra. Tačiau nenuleido rankų ir vieną dieną jai buvo atlyginta: talentingą mergaitę pastebėjo garsus buvęs čiuožėjas. Naujų vilčių įgavusi mergina nė sekundės nedvejojo ir kartu su naujuoju treneriu išvyko į sostinę Maskvą.

Vadovaujama griežto, bet puikaus specialisto, mergina sparčiai tobulėjo ir jos vaikiška svajonė ėmė tapti vis labiau reali. Deja, vieną dieną nutiko nelaimė. Nadios partneris pavojingos figūros metu nesugebėjo jos išlaikyti. Nesėkmingai nukritusi, mergina patyrė sunkią traumą, po kurios iškilo klausimas ne tik apie grįžimą ant ledo, bet ir apie galimybę kada nors atsistoti ant kojų. Sugniuždytą Nadią ėmėsi globoti anksčiau ją vis draugiškai pašiepdavęs ledo ritulininkas Saša (Aleksandras Petrovas). Negailėdamas nei laiko, nei jėgų, vaikinas stengėsi praskaidrinti Nadios dienas, padėti nugalėti depresiją ir grąžinti jai tikėjimą savimi. Priversta iš naujo įvertinti savo gyvenimą, tikslus ir siekius, Nadia pamažu suranda savyje jėgų žengti pirmąjį žingsnį ir atversti naują gyvenimo lapą.

Jaudinantis pasakojimas apie dideles svajones, žiaurius likimo išbandymus, sukrečiančius netikėtumus ir nelauktai užgimusius jausmus. Lietuvoje „Ledas“ pradedamas rodyti vasario 16 dieną.
Pristatymas
Žiūrėti Ledas / Led (2018) online.
Komentarai
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Gedassto
Narys
29 Vasario mėn. 2020 19:29
1
Nerodo filmo!!!!
pixel code