video player in page

Tuštumos riba / The Garden of Sinners (2007-2011)

Tuštumos riba / The Garden of Sinners (2007-2011)
WEBDLRip
Pamatė
1 013
Į S P Ė J I M A S: Filmai nerekomenduojami nepilnamečiams!

01. Vaizdas iš viršaus.
Amžiaus cenzas: N-16
Leidimo metai: 2007
Trukmė: 50 min.
Aprašymas: Mieste, kuriame gyvena Šiki, kažkas duoda pradžia paslaptingoms mokyklinukių savižudybėms. Tarp merginų, pasiryžusių pabaigti gyvenima, nėra jokio ryšio, tačiau jos visos nušoko nuo to paties pastato stogo. Tuo tarpu Mikija, dinges netoli šio pastato, patenka į komą. Šiki pati skuba prie šio pastato, kad išsiaiškintu situaciją ir padėtu Mikijai. Savižudybių ir Mikijos komos kaltininkas to tik ir laikia. 

02. Žmogžudystės paslaptis (Pirma dalis).
Amžiaus cenzas: N-16
Leidimo metai: 2007
Trukmė: 1 val. 1 min.
Aprašymas: Mikija Kokutas sutinka mergina, kurios paslaptingas žvilgsnis vaikiną palieka neabejingu jai. Balandi, aukšosios mokyklos įstojimo ceremonijoje, Mikija ir vėl susitinka ją. Mergina vardu Šiki Riogi. Šiki vengia aplinkiniu, bet jam ji pilnai atsiveria, nors ir abejodama savo poelgiu. Tuo tarpu miestelį šiurpina kraupios ir napaaiškinamos žmogžudystės. Aukos nesusijusios, o ir pats žudymo motyvas nesuvokiamas. Vieną dieną, Mikija susipažysta su ŠYKY - Šiki antroji pusė. Tačiau daug įstabesnė paslaptis laukia vaikino, kuriai suvokti prireiks nemažai laiko.

03. Likęs skausmo pojūtis.
Amžiaus cenzas: S
Leidimo metai: 2008
Trukmė: 58 min.
Aprašymas: Vieną dieną, Mikija ištiesia pagalbos ranką merginai kamuojamai didžiulio skausmo pilve. Tuo pat metu, fiksuojami pranešimai apie randamas žmogaus kuno dalis visame mieste. Nužudytų aukų kūnai yra taip žiauriai sudarkyti, jog tokie darbai priskiriami ne žmogui, o žvėrims. Vis dėlto, Šiki išsiaiškina kas yra viso to kaltininkas, tačiau dvejoja...

04. Tuščia šventykla.
Amžiaus cenzas: N-16
Leidimo metai: 2008
Trukmė: 46 min.
Aprašymas: Po dviejų metų komoje, Šiki pagaliau pabunda. Ligoninėje ją aplanko Aozaki Toko, burtininkė ir studijos "Garan no Dou" savininkė. Praradusi savo antrąją "asmenybę", Šiki netenka ne tik atsiminimų apie įvykį lėmusi jai dviejų metų prikaustymą ligoninės palatoje, bet taip pat ir realybės suvokimą. Dienas praleidžia tarsi bedvasis indas, kurios tuštumos gviešiasi mirusieji, kad perimtu kūną.

05. Paradokso spiralė.
Amžiaus cenzas: N-16
Leidimo metai: 2008
Trukmė: 1 val. 54 min.
Aprašymas: Šiki susipažysta su Edžo Tomoe, pebėgeliu iš namų ir save vadinančiu žudiku.. Šiki jam suteikia prieglobsti savo bute. Ir nuo tos dienos, prasideda jų keistas sugyvenimas. Bet štai, Tomoe pamato savo, neva jo paties nužudytą, motiną. Šiki ir Tomoe nuskuba iki vaikino namų "Ogavos Komplekse" kur jie abu aptinka Edžo šeimą gyvą! Magas vardu Arajus Sourinas pastoja porai skersai kelio, kuris leidžia suprasti, jog visos keistenybės šiame komplekse, tai jo kruopščiai suregstas "eksperimentas". 

06. Užmaršties užrašai: Pasaka.
Amžiaus cenzas: N-16
Leidimo metai: 2008
Trukmė: 59 min.
Aprašymas: Magijos besimokanti Azaka Kokuto, mokytojos pavedimu turi ištirti tam tikrą įvykį, kuriame fėjos pasisavina Reien akademijoje studijuojančiųjų prisiminimus. Azaka pradeda tyrima su Shiki pagalba, kuri gali matyti fėjas. Įvykiai akademijoje atskleidžia paslaptis, kurios buvo užmirštos ir kurias verta užmiršti.

07. Žmogžudystės paslaptis (Antra dalis).
Amžiaus cenzas: N-16
Leidimo metai: 2009
Trukmė: 2 val. 1 min.
Aprašymas: Shiki atsibunda iš savo komos ir pradeda gyventi naują gyvenimą. Tuo tarpu, vėl prasideda serijosžmogžudysčių, po keturių metų tylos. "Kas žudikas?" Incidentai Šiki viduje pažadina žudikišką impulsą paslėptą sielos bedugnėje, ir atsiminimus apie "ŠYKY". Šiki dinksta iš kolegų akiračio, Mikija nenuleidžia rankų siekdamas įrodyti jos nekaltumą. 

08. EPILOGAS.
Amžiaus cenzas: N-14
Leidimo metai: 2011
Trukmė: 33 min.
Aprašymas: Epilogas pavadintas tiesiog "Tuštumos riba" išsiskiria savo ramia atmosfera. Visas pasakojimas tai dviejų asmenų dialogas, kurio metu samprotaujama apie tai kas yra žmogaus "asmenybė" ir kas ją formuoja. OVA atskleidžia tikrąjį Šiki pradą.

NOTE: Nutraktos galūnės ir tykštantis kraujas nėra vieninteliai rodikliai amžiaus cenzui. Į tai įtaukiami ir seksualinės/psichologinės/fizinės prievartos, traumavimo elementai, leksikon panaudojimas ir t.t.
Nematote video isiungite adblock plus plugina
1 Grotuvas 2 Grotuvas
Serijos
Serija 1
Serija 1
Serija 2
Serija 2
Serija 3
Serija 3
Serija 4
Serija 4
Serija 5
Serija 5
Serija 6
Serija 6
Serija 7
Serija 7
Serija 8
Serija 8
Žiūrėti seriala Tuštumos riba / The Garden of Sinners (2007-2011) online.
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
pixel code