video player in page

Garbinga kurtizanė / Dangerous Beauty (1998)

Garbinga kurtizanė / Dangerous Beauty (1998)
HDTVRip
12,850
Pamatė
2 702
XVI a. Venecija. Nuostabaus grožio Italijos miestas, įsikūręs ant gausybės vandens kanalų. Tais laikais vyravę itin žiaurūs ir negailestingi įstatymai greičiausiai nepatiktų šiuolaikiniams turistams. Kaip tik tuo metu daugelis Europos šalių kariavo, todėl visi vyrai privalėdavo palikti šeimas ir išvykti į mūšio laukus. Mokslas buvo prieinamas tik tam visuomenės sluoksniui, kurio kišenės buvo perpildytos pinigais. Meilė neturėjo visiškai jokios įtakos dviejų žmonių santuokai, nes už juos šiuos reikalus išspręsdavo turtingi tėvai arba kilmingi giminaičiai. Jeigu merginos šeima negalėdavo pasigirti didelėmis pinigų sumomis, tai ji neturėdavo absoliučiai jokių šansų ištekėti už mylimo vaikino.

Tačiau kiekviena mergina turėdavo galimybę pasirinkti tris gyvenimo kelius. Jeigu ji gimė turtingoje arba įtakingoje šeimoje, tai būtinai ištekėdavo už reikiamo vyro, kurio galbūt niekada nebuvo sutikusi ir greičiausiai visiškai nemyli. Jeigu ji priklausė vargšų sluoksniui, tai pretenduodavo į jaunikį tik i savo aplinkos ir žiūrėdavo į turtuolių pramogas pro savo lūšnos langą. Trečias variantas - tapti kurtizane.

Kurtizanė - tai gražesnis prostitutės apibūdinimas. Tačiau funkcijos tos pačios - miegoti su vyrais už pinigus. Šios profesijos atstovės buvo visiškai nepanašios į šių dienų prostitutes, vartojančias alkoholį, narkotikus, stovinčias prie viešbučių arba gyvenančias purvinose landynėse. XVI a. Venecijoje kurtizanės, ypač protingos ir gražios, gyvendavo prabangiai, galėdavo laisvalaikiu lankytis bibliotekose, mokytis ir netgi turėdavo šansą valdyti šalį.

Panašioje situacijoje atsidūrė ir jauna mergina Veronika Franco (Catherine McCormack). Ji yra beprotiškai įsimylėjusi į kilmingų tėvų sūnelį Marko Vernierį (Rufus Sewell) ir puikiai žino, kad šis neabejingas jos jausmams. Tačiau dėl skirtingos socialinės padėties judviejų romantiški santykiai nebegalėjo tęstis.

Paklausiusi savo motinos Paolos (Jacqueline Bisset), praeityje garsios kurtizanės patarimo, ji ryžtasi visiškai pakeisti savo gyvenimą. Po gausybės pamokų ir treniruočių Veronika išmoksta būti gražia, protinga ir geidžiama. Pamažu jai pavyksta suvilioti vieną vyrą po kito ir tapti labiausiai geidžiama prostitute visoje Venecijoje. Kiekvienas vyras – pradedant mėsininku ir baigiant aukšto rango politiku - svajojo permiegoti su Veronika. Ir aišku, gausiai atsidėkoti už suteiktas paslaugas. Kai miestui iškyla karo pavojus su Turkija ir prireikia Prancūzijos kariuomenės laivų, į Veneciją atvykusio jauno Prancūzijos karaliaus sprendimą gali nulemti tik ... garsiausia prostitutė pasaulyje.

Tuo tarpu, Marko vedė visiškai nemylimą moterį, kuri pažadėjo gimdyti jam vaikus ir rūpintis šeima. Daugiau šiai turtingai ir bejausmei būtybei neleistų įstatymai. Matydamas kaip pasikeitė Veronikos gyvenimas (vakarėliai turtuolių soduose, fechtavimo varžybos, poemų skaitymas), jaunuolis vėl užsigeidžia būti kartu su ja. Po kelių aistros naktų Marko kreipiasi į Veroniką su prašymu, kad ji suteikinėtų savo paslaugas tik jam vienam.

Prasidėjus karui, situacija mieste pasikeitė. Linksmus karnavalus pakeitė maras, nuo kurio anapilin iškeliaudavo vis daugiau žmonių. Turtingosios žmonos didžiausių nelaimių kaltininkų pradeda ieškoti tarp kurtizanių, todėl mieste prasideda šventosios Inkvizicijos teismai. Begalinė Marko ir Veronikos meilė atsiduria pavojuje.
Nematote video isiungite adblock plus plugina
1 Grotuvas 2 Grotuvas Pristatymas
Žiūrėti filma Garbinga kurtizanė / Dangerous Beauty (1998) online.
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
pixel code