video player in page

Vikingas / Viking (2016)

Vikingas / Viking (2016)
DVDRip
715
Pamatė
3 254
Filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“ prodiuseriai pristato ambicingiausią ir metų brangiausią Rusijos kino epą „Vikingas“. Jo režisierius Andrejus Kravčiukas jau turi patirties kurti epinius filmus – 2008 m. pasaulį išvydo jo realiais įvykiais paremta įspūdinga karinė drama „Admirolas“ su Konstantinu Chabenskiu pagrindiniame vaidmenyje.

Tamsūs viduramžiai. Sunkių kalavijų ir kraujo įstatymo laikai. Giminių klanai valdo žemes nuo Šiaurės jūros iki Arabijos, nuo Tolimųjų rytų iki vakarų. Mirus Sviatoslavui, Kijevo Rusios suvienytojui, šalį valdo trys palikuonys: broliai Jaropolkas, Olegas ir jauniausias, nesantuokinis sūnus Vladimiras. Kunigaikštis Jaropolkas apkaltinamas brolio Olego nužudymu, ir pagal įstatymą už pralietą kraują atkeršyti turi jaunėlis. Vladimiras atsisako tai daryti ir pasirenka pasitraukimą į šiaurę, prie Ledinės jūros, kur išgyvena tik vikingai. 

Tačiau neilgam... Didysis kunigaikštis Vladimiras grįžta užimti valdovo sosto, jo kelias pažymėtas intrigomis ir aptaškytas kritusių karių krauju. Lemtinga kunigaikščiui tampa meilė ištekėjusiai moteriai. Noras užkariauti jos širdį paklaidina valdovą jausmų ir pareigų labirinte.

Didžiausia iki šių dienų Rusijos istorinė saga prisiliečia prie laikotarpio, kurio iki šiol niekas taip iš arti netyrinėjo, ir kurį iki šiol gaubia paslaptys. Istoriko metraštininko Nestoro raštų pagrindu sukurtas kino epo scenarijus lenkia „Sostų karus“, o vizualinė pusė nenusileidžia „Žiedų valdovo“ trilogijos didybei. Septyneri metai paruošiamųjų darbų filmavimui, 20 milijonų dolerių biudžetas, ir ne tik visu grožiu, bet ir visu savo žiaurumu perteikta viduramžių epocha, autentiška iki mažiausios detalės.
Pristatymas
Žiūrėti Vikingas / Viking (2016) online.
Komentarai
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
pixel code