video player in page

Rūsys / Rūsys (2014)

Rūsys / Rūsys (2014)
DVDRip
60
Pamatė
4 020
Pirmasis lietuviškas siaubo žanro filmas.Pirmasis pasaulyje išmanusis kinas. Kiek nuodėmių esame padarę per savo gyvenimą? Kiek kaltės su savimi nešiojamės? Kiek nuoskaudų galime iškęsti? Ir galų gale - kiek viso to dar tilps mūsų tamsiame sielos rūsyje? O kas nutiks, kai nebetilps..?

Filmo siužetas sukurtas remiantis tikru Lietuvoje nutikusiu įvykiu. Pasakojama istorija apie garsios tapytojos Ievos [akt. Jurga Šeduikytė] ir kompozitoriaus Tomo [akt. Marius Jampolskis] šeimą, kurioje pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai kuomet jų namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų Tomas randa “C” formos vinį. Filmo scenarijus perpintas bibliografine simbolika, psichologinio poveikio modeliais ir visuomet ore kybančiu klausimu - ar tai, kas vyksta, vyksta iš tiesų - o gal tai Ievos sunkios formos epilepsijos simptomai? Visą filmo istoriją vainikuoja "mind-twist" subžanro pabaiga, kurios negali numanyti niekas.

Sudėtinga ir jaudinanti istorija nufilmuota ir sumontuota taip, kad būtų žiūroviška ir suprantama, nes dar rašydami kino scenarijų kūrėjai konsultavosi su garsiais psichologijos, psichiatrijos ir neurochirurgijos ekspertais.
Pristatymas
Žiūrėti Rūsys / Rūsys (2014) online.
Komentarai
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.